• منظره پاییزی
  • مجموعه: مناظر
  • طبیعت زیبای ارفع ده
  • مجموعه: مناظر
 

اوقات شرعیآمار بازدیدکنندگان

52امروزmod_vvisit_counter
220دیروزmod_vvisit_counter
52این هفتهmod_vvisit_counter
1554هفته گذشتهmod_vvisit_counter
2322این ماهmod_vvisit_counter
4571ماه گذشتهmod_vvisit_counter
188518کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 22 مهمان حاضر
IP شما: 54.80.80.77
 , 
امروز: 27 اسفند 1396
 
کدپستی اماکن مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط دهیاری   
پنجشنبه, 10 تیر 1395 ساعت 10:39

مدیرعامل شرکت پست از اجرای طرح ضربتی بهنگام سازی کدپستی اماکن کشور خبر داد و گفت: تا پایان نیمه اول سال 94 اطلاعات پستی تمامی اماکن کشور به روز شده و آدرس های پستی با کدپستی 10 رقمی تمامی اماکن انطباق داده خواهد شد.

 

حسین مهری در گفتگو با خبرنگار مهر، انطباق کدپستی با آدرس و کد ملی را از جمله طرح های ملی تحت عنوان این همانی و این مکانی برای سازمانها و اشخاص حقیقی و حقوقی عنوان کرد که براساس آدرس هر شخص حقوقی و حقیقی باید با کدپستی و نیز کدملی وی مطابقت داشته باشد.

 

وی از اجرای طرح انطباق کدپستی با آدرس پستی در کل کشور خبر داد و گفت: در این طرح ضربتی، بهنگام سازی مکانهای پستی در دستور کار قرار گرفته است که تاکنون در 20 استان اجرای آن آغاز شده و پیش بینی می شود تا پایان سال جاری و نهایتا در نیمه اول سال 94 تمامی اماکن کشور تحت پوشش این طرح قرار گیرند.

 

مهری با اشاره به لزوم انطباق کدپستی و آدرس پستی برای دریافت خدمات از سازمانها و دستگاههای خدماتی اظهار داشت: برای مثال مشتریان بانکها آدرسی که باید در قبض درخواست خدمات درج کنند با کدپستی شان منطبق باشد براین اساس، سامانه کدپستی افراد در قالب یک بانک اطلاعاتی به صورت برخط در اختیار بانک ها قرار خواهد گرفت تا در زمان ارائه خدمات مشخصات دریافت کننده سرویس را با کدپستی و آدرس تطبیق دهند.

 

مدیرعامل شرکت پست ادامه داد: این طرح هم اکنون با امضای تفاهمنامه با چند بانک عملیاتی شده است و بزودی با سایر بانکها و دستگاههای اجرایی نیز به اجرا درخواهد آمد.این طرح در سوادکوه در حال اجراع میباشد .در این خصوص میشود از روستای ارفعده نام ببریم   ارفع ده در منطقه کوهستانی در ۱۷۰کیلومتری شمال شرق تهران در شهرستان سواد کوه واقع شده.با پیگیرهای دهیار محترم اقای بهرام قبادی و شورای محترم اقای یوسفی این طرح در روستای ارفعده سوادکوه به خوبی اجرا گردید.
سید مجتبی حسینی

 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید

 

ورود کاربرانتصویر دهیار

 

نظرسنجی

نظر شما در مورد عملکرد دهیاری؟
 

پیوندها